Pomnik Katyń 1940 z nazwiskami - Strona 4
Pomniki i miejsca pamięci

 

Józef Margraf ur.1892 funkcjonariusz PP Leon Ostrowski ur.1885 kapral PP
Michał Kuśnierz ur.1893 posterunkowy PP Wawrzyniec Michalski ur.1898 osadnik wojsk.
Władysław Ostrowski ur.1900 plutonowy WP Andrzej Kuczek ur.1893 podpułkownik
Karol Stefan Rudnicki ur.1898 major kawalerii Celestyn Maria Kański ur.1896 major
Jan Jania ur.1908 por.rez.nauczyciel Zygmunt Trębaczewski ur.1888 kapitan
Czesław Jagodziński ur.1905 kapitan Karol Marian Cywiński ur.1897 kapitan dr med.
Stanisław Karol Jacobson ur.1901 por.rez.kaw. inż rolnik Stefan Pietlicki ur.1898 posterunkowy PP
Wincenty Siodło ur.1899 st.przodownik PP Antoni Szabowski ur.1894 przodownik PP
Stanisław Politowski ur.1890 funkcjonariusz PP Stanisław Potasiński ur.1890 posterunkowy PP
Kazimierz Smentek ur.1898 st.posterunkowy PP Jan Sokołowski ur.1896 podoficer PP
Jan Szajniuk ur.1899 Jan Szarangowicz ur.1915 podoficer WP
Edward Raczkiewicz ur.1917 kapral PP Stefan Rusinkiewicz ur.1902 kapral PP
Franciszek Srokowski ur.1897 st.przodownik PP Bronisław Stachowicz ur.1901 przodownik PP
Józef Szawel ur.1891 sierżant PP Jan Szczepański ur.1899 wachmistrz WP
Jakub Szygenda ur.1891 st.posterunkowy PP Stefan Szymonik ur.1896 przodownik PP
Stefan Stępień ur.1903 st.posterunkowy PP Józef Stochmal ur.1894 st.posterunkowy PP
Antoni Reszewski ur.1888 przodownik PP Stanisław Sikora ur.1905 plutonowy PP
Florian Adamski ur.1900 st.posterunkowy PP Aleksander Bartoszewicz ur.1902 posterunkowy PP
Antoni Bielski ur.1897 por.rez.urzędnik Franciszek Biskup ur.1892 funkcjonariusz PP
Zygmunt Burghardt ur.1894 st.posterunkowy PP Stanisław Chorążek ur.1893 st.przodownik PP
Paweł Czech ur.1900 posterunkowy PP Czesław Dębowski ur.1898 sierżant KOP
Adam Empler ur.1902 ppor.rez.prawnik Marian Śmiechowski ur.1891 przodownik PP
Józef Świrski ur.1904 przodownik PP Józef Świstelnicki ur.1893 st.posterunkowy PP
Stefan Tomys ur.1897 sierżant PP Jan Trubycz ur.1890 posterunkowy PP
Walenty Ugorny ur.1882 st.posterunkowy PP Andrzej Rataj ur.1900 przodownik PP
Andrzej Podgórski ur.1898 plutonowy PP Jan Mazurski ur.1898 plutonowy PP
Stefan Zębala ur.1888 plutonowy PP Stefan Wójcik ur.1897 st.przodownik PP
Andrzej Wójcik ur.1899 st.sierżant PP Roman Walewski ur.1901 st.posterunkowy PP
Ignacy Walewski-Colonna ur.1906 funkcjonariusz PP Stefan Witkowski ur.1898 funkcjonariusz PP
Stanisław Talarczyk ur.1896 posterunkowy PP Marian Taratuła ur.1897 st.sierżant PP
Józef Terpiłowski ur.1896 major Marian Tomczyk ur.1910 funkcjonariusz PP
Edward Wojtczak ur.1889 plutonowy PP Leonard Wójcicki ur.1895 posterunkowy PP
Władysław Garbowski ur.1906 gajowy Stanisław Gołębski ur.1910 ppor.rez.prawnik
Jan Inwalski ur.1893 st.przodownik PP Antoni Jagodziński ur.1899 st.sierżant PP
Stanisław Kilnar ur.1901 urzędnik Franciszek Król ur.1896 przodownik PP