Aleja zasłużonych
Pomniki i miejsca pamięci

Kwatera ta była w swoim czasie najpiękniejszym zakątkiem Cmentarza.Groby zostały usytuowane wokoło okrągłego basenu z fontanną.

 


 

 

Jan Graczyk Feliks Kaźmierczak Aleksander Rodziewicz WładysławSzafraniec
1924-1983 1906-1980 1898-1981 1913-1980
Guido Reck Janina Szczerska Tadeusz Wilczek Józef Jóźwiak
1919-1981 1897-1981 1923-1983 1926-1983
Anatol Weczer Eufemiusz Terebucha Maria Widawska Jerzy Wolszczan
1902-1983 1909-1983 1924-2004 1919-1984
Wiesław Dachowski Michał Jarema Leonora Derejczyk Hieronim Priebe
1935-1996 1909-1997 1916-2002 1925-2000
Aleksander Nowicki Stanisław Czerwiński Ludwik Stasiak Stanisław Adamski
1928-1998 1924-1997 1919-2001 1911-1984
Jan Szrama Władysław Sykuła Witold Kmiecik Maciej Tomaszewski
1927-1985 904-1988 1924-1988 1932-1986
Stanisław Kolarz Eugeniusz Wasilewski Emilia Bargieł Stanisław Gałka
1930-1984 1907-1984 1901-1984 1913-1984
Łukasz Niewisiewicz Józef Ciepiela Stanisław Bursa Jerzy Waserman
1905-1984 1916-1984 1921-1987 1923-1987
Henryk Stundis Stanisław Sroka Marian Nowak Tadeusz Barczyk
1918-1995 1935-1987 1934-1989 1932-1984
Klemens Piotrowski Stanisław Bartczak Henryk Stępa Wacław Śledziński
1934-1987 1914-1987 1930-1983 1924-1982
Brunon Taydelt Mikołaj Korsak Zdzisław Siadak Henryk Narkiewicz
1906-1981 1923-1981 1925-1980 1923-1979
Przemysław Małek Andrzej Lech Fabrycy Józef Piszczek Tadeusz Rainer
1919-1979 1927-1979 1922-1967 1906-1962
Marian Wróbel Bolesław Bąbczyński Bolesław Koselnik Czesław Pietrzyk
1923-1968 1911-1970 1896-1971 1907-1970
Jadwiga Pietrzyk Emanuel Messer Józef Gaj Marian Łempicki
1909-2000 1914-1970 1923-1971 1909-1971
Klemens Gdaniec Henryk Chudy Olga Chudy Ireneusz Gwidon Kamiński
1918-1971 1912-1972 1921-1997 1925-1996
Aleksander Omieczyński Maksymilian Golisz Stefan Sieja Jan Klich
1909-1941 1906-1943 1901-1975 1903-1973
Jan Papuga Józef Mozolewski Leonard Wdowiak Zbigniew Heliński
1915-1974 1889-1974 1920-1976 1907-1976
Mieczysław Wenancjusz Kubicki Paweł Ledwolorz Andrzej Marceli Fabiszewski Wanda Fabiszewska
1910-1977 1892-1978 1924-1978 1927-2004
Bogdan Zawierowski Roman Łuczywek Władysław Kotowski Józef Bargieł
1923-1979 1916-1994 1904-1976 1896-1976
Juliusz Rutkowski Stanisław Tadeusz Jeziorański Bolesław Łaskawiec Jan Powicki
1930-1976 1916-1976 1903-1976 1910-1975
Ignacy Konkolewski Stanisław Kłoska Tadeusz Golczyński Grzegorz Honczarenko
1914-1975 1927-1975 1924-1975 1899-1975
Roman Wnuczek Helena Dziuban Jan Czekała Józef Rabiej
1923-1975 1900-1974 1895-1974 1911-1974
Andrzej Leżnicki Dżemal Woronowicz Bogdan Zieleniak Mieczysława Bartczak
1934-1974 1929-1974 1921-1973 1919-1973
Konstanty Maciejewicz Antoni Halka Ledóchowski Henryk Żukowski Mikołaj Dachow
1890-1972 1895-1972 1925-1972 1912-1971
Bogdan Augustjański Jomira Augustjańska
1922-1970 1921-2002